RP73D2B2K32BTG
MFR.Part #
RP73D2B2K32BTG
JLCPCB Part #
C4258357
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS