RT2512FKE0714R7L
MFR.Part #
RT2512FKE0714R7L
JLCPCB Part #
C2141180
Description
-55℃~+125℃ 14.7Ω 200V 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS