TE50BR27J
MFR.Part #
TE50BR27J
JLCPCB Part #
C5981764
Description
270mΩ 50W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS