CRGH2512F412R
MFR.Part #
CRGH2512F412R
JLCPCB Part #
C1705639
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS