H8348KBZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8348KBZA
JLCPCB Part #
C1406655
Package
Plugin
Description
250mW 348kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS