CRGH2512F432R
MFR.Part #
CRGH2512F432R
JLCPCB Part #
C4056450
Description
-55℃~+155℃ 2W 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS