CRGV0805F118K
MFR.Part #
CRGV0805F118K
JLCPCB Part #
C4339155
Description
-55℃~+125℃ 118kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS