RU73X2A3K65LTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RU73X2A3K65LTDF
JLCPCB Part #
C4057819
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS