CRGH2512F165R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512F165R
JLCPCB Part #
C4287524
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS