CRGH2512F365R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512F365R
JLCPCB Part #
C1705643
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 365Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS