CRGH2512F357K
MFR.Part #
CRGH2512F357K
JLCPCB Part #
C1705881
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 357kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS