CRGV2512F357K
MFR.Part #
CRGV2512F357K
JLCPCB Part #
C4063365
Description
-55℃~+125℃ 1W 357kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS