CRGH2512F35K7
MFR.Part #
CRGH2512F35K7
JLCPCB Part #
C4326821
Description
-55℃~+155℃ 2W 35.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS