SR2512MK-0782KL
MFR.Part #
SR2512MK-0782KL
JLCPCB Part #
C4307705
Description
-55℃~+155℃ 1W 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS