CRGH2512F34R
MFR.Part #
CRGH2512F34R
JLCPCB Part #
C1705802
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 34Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS