CRGH2512F34R8
MFR.Part #
CRGH2512F34R8
JLCPCB Part #
C1705806
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS