CRGH2512F332R
MFR.Part #
CRGH2512F332R
JLCPCB Part #
C4076902
Description
-55℃~+155℃ 2W 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS