CRGH2512F732R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512F732R
JLCPCB Part #
C1705727
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS