CRGCQ2010F22K
MFR.Part #
CRGCQ2010F22K
JLCPCB Part #
C2082473
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 22kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS