CRGH2512F30R9
MFR.Part #
CRGH2512F30R9
JLCPCB Part #
C1706679
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 30.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS