CRGH2512F90K9
MFR.Part #
CRGH2512F90K9
JLCPCB Part #
C1707240
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS