CRGH2512F309R
MFR.Part #
CRGH2512F309R
JLCPCB Part #
C1705656
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 309Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS