EP3WS150RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
EP3WS150RJ
JLCPCB Part #
C3361799
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS