FCA433RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
FCA433RJ
JLCPCB Part #
C1400840
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ -80ppm/℃~+40ppm/℃ 33Ω 4W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS