CRGH2512F2K8
MFR.Part #
CRGH2512F2K8
JLCPCB Part #
C1706216
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS