CRGH2010J3R9
MFR.Part #
CRGH2010J3R9
JLCPCB Part #
C2135267
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS