RU73X1E1K54LTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RU73X1E1K54LTDF
JLCPCB Part #
C4075503
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS