RA73F2A365RBTD
MFR.Part #
RA73F2A365RBTD
JLCPCB Part #
C4026604
Description
-55℃~+155℃ 1W 365Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS