CRGH2512F29K4
MFR.Part #
CRGH2512F29K4
JLCPCB Part #
C1705936
Description
-55℃~+155℃ 250V 29.4kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS