H8237KDZA
MFR.Part #
H8237KDZA
JLCPCB Part #
C1405743
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS