H88K66BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H88K66BZA
JLCPCB Part #
C1407825
Package
Plugin
Description
250mW 8.66kΩ ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS