CRGH2512F28K
MFR.Part #
CRGH2512F28K
JLCPCB Part #
C1705938
Description
-55℃~+155℃ 250V 28kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS