CRGH2512F249K
MFR.Part #
CRGH2512F249K
JLCPCB Part #
C1705924
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS