HVS2512-100KJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
HVS2512-100KJ8
JLCPCB Part #
C4063173
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS