CPF0603B1R47E1
MFR.Part #
CPF0603B1R47E1
JLCPCB Part #
C4080837
Description
-55℃~+155℃ 1.47Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS