RN73C1J140RBTG
MFR.Part #
RN73C1J140RBTG
JLCPCB Part #
C3979997
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS