CRGH2512F143K
MFR.Part #
CRGH2512F143K
JLCPCB Part #
C1705762
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS