CRGH2512F221R
MFR.Part #
CRGH2512F221R
JLCPCB Part #
C4330242
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS