RQ73C1E7K32BTD
MFR.Part #
RQ73C1E7K32BTD
JLCPCB Part #
C2084155
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS