CRGH2512F121R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512F121R
JLCPCB Part #
C1713674
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS