CRGH2512F147K
MFR.Part #
CRGH2512F147K
JLCPCB Part #
C4107580
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS