CRGH2512F107K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512F107K
JLCPCB Part #
C4026610
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS