3522300RFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3522300RFT
JLCPCB Part #
C2076299
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 300Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS