CRGH0603F33K2
MFR.Part #
CRGH0603F33K2
JLCPCB Part #
C2098008
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33.2kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS