RMC1K1403FTE
MFR.Part #
RMC1K1403FTE
JLCPCB Part #
C6654529
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS