CRGH2512F105K
MFR.Part #
CRGH2512F105K
JLCPCB Part #
C1707212
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS