RE034012
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RE034012
JLCPCB Part #
C1566699
Package
Plugin,20x10mm
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 12V 400V@AC 5ms 6A AgNi 插件,20x10mm Power Relays ROHS