CPF0805B357KE1
MFR.Part #
CPF0805B357KE1
JLCPCB Part #
C4041297
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS