CRGH2010J91K
MFR.Part #
CRGH2010J91K
JLCPCB Part #
C3957548
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS