CRGH2010J910K
MFR.Part #
CRGH2010J910K
JLCPCB Part #
C4243117
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS